Ja, wij hebben een webshop 😉.

Ben je op zoek naar juridisch advies of het betere maatwerk voor je contracten of policies? Check ons aanbod!

Legal implications of AI for marketeers

https://siriuslegaladvocaten.be/wp-content/uploads/2021/06/uba-1.png
21.03.2025 | 09:30 Online Masterclass Bart Van den Brande Gratis voor UBA-leden

In deze snel veranderende digitale wereld is het gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) steeds meer ingeburgerd, ook in de marketingwereld. Echter, met de komst van deze krachtige technologie komen ook juridische uitdagingen. In dit webinar belichten we de juridische aspecten van AI voor marketeers, met focus op de praktische implicaties en handvatten om compliant te blijven.

Wat zal je leren?

  • Introductie tot AI: we beginnen met een beknopte introductie tot AI, met een focus op de relevante concepten en toepassingen voor marketeers.
  • De AI Act: belangrijkste regels en impact. We bespreken de kernpunten van de Europese AI Act en de impact op uw marketingactiviteiten.
  • Juridische risico’s van AI: we belichten diverse juridische risico’s die gepaard gaan met het gebruik van AI, zoals:
    – Copyright issues: Hoe bescherm je auteursrechtelijk werk gecreëerd door AI?
    – GDPR-kwesties: Hoe garandeer je de privacy van je doelgroep bij het gebruik van AI?
    – Aansprakelijkheidsrisico’s: Wie is verantwoordelijk voor schade veroorzaakt door AI-systemen?
  • Tips voor juridisch correct gebruik van AI: We bieden concrete tips om juridisch compliant te blijven met AI, inclusief:
    – Uitvoeren van AI Impact Assessments
    – Transparantie naar betrokkenen
    – Interne policies voor medewerkers
    – Testprojecten en interne validatie van tools
    – Vendor assessment bij de keuze voor AI-tools

 

Voor wie?

  • Online Marketeers
  • E-commerce Managers
  • Juristen en DPO’s
  • Iedereen die verantwoordelijk is voor het implementeren of gebruiken van AI in marketing

 

Praktische informatie

Je kan je inschrijven via de website van UBA. De sessie start om 9u30 en eindigt omstreeks 11u30. De presentatie wordt gegeven in het Nederlands. 

 

  • Online sessie met ruimte voor vragen
  • Praktische en actuele voorbeelden
  • Klare taal